Derince Çenedağ Çelik Kapı

Derince Çenedağ Çelik Kapı

0541 448 62 58

Uygun fiyatlı Derince Çenedağ Çelik Kapı modellerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sayfalarımızı ziyaret edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çenedağ Çelik Kapı kaliteli kapılar ve ekonomik fiyatlar ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaya aday olma yolunda ilerlemekte ve müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmaktadır. Güvenlik ve sağlamlık adına kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır.

Derince Çelik Kapı Kocaeli Çenedağ Mahallesi Çelik Kapı

Bir evin temel unsurlarından biri olan çelik kapı bir kere alınıp uzun yıllar kullanılacak bir üründür.

Evinize iş yerinize villa ve daire giriş kapılarınızın çelik kapı olması sizlere hırsızlara karşı bir nebzede olsa güven vermektedir.

Derince Çenedağ Çelik Kapı Fiyatları

Portföyümüzden her türden çelik kapı bulunur. Gerek ekonomik modeller gerekse lüks ürünlerimiz mevcuttur. Kapı fiyatlarımız istediğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. Lütfen bizimle iletişime geçerek güncel fiyatlarımız hakkında bilgi alınız.

Derince Çenedağ Çelik Kapı Modelleri

Derince Çenedağ Çelik Kapı Ürünlerimiz 2 yıl garantili olup fiyatlara montaj dahildir. Kocaelinin tüm ilçelerine hizmet olanaklarımız mevcuttur.

Çelik maddesi ile sağlamlığı artırılmış ve güçlendirilmiş olan kapı çeşitlerine çelik kapı adı veriliyor. Son dönemlerde hemen hemen her evde bir ihtiyaç haline dönüşen çelik kapılar ev güvenliği konusunda önemli katkılar sağlıyor. Çelikten levha ve saclarla daha korunaklı hale getirilen modeller uygun imalat ve montaj standartlarına sahip olduğunda tam güvenlik hizmeti sunuyor.

Montajının konunun uzmanları tarafından yapılması gereken ürünler böylece işlevini tam olarak yerine getiriyor ve hırsızların eve girişini önlüyor. Çelik kapılar her eve en uygun seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor.

Tüm Donanımlarıyla Birbirinden Sağlam Çenedağ Çelik Kapı Modelleri

Birbirinden farklı birçok renk ve desen özelliğine sahip olan Çenedağ Çelik Kapı modelleri kabartma laminantla kaplı olan ürünler kahverengi, toprak, beyaz veya birden çok renkli seçenekleri ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 180 derece görüş açısı bulunan dürbünler ile dışarıdan gelen ziyaretçileri kontrol edebilmek kolaylaşıyor.

Kasa ve kanat detayları statik boya ile boyanabilme opsiyonu olan ürünler monoblok kilit sistemi ile tam güvenlik özelliklerini ortaya koyuyor. Menteşe bölümleri güvenlik pimleri ile zenginleştirilen çelik kapılar emniyet kelepçesi ile daha emniyetli bir kullanıma imza atıyor.

Çelik Kapı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Çift contalama sistemi olan çelik kapılar gürültü ve ses geçirmiyor. Ayrıca toz ve haşerelere karşı da etkin koruma sağlıyor. Çelik kapı satın alırken güvenliğe öncelik verilmesi sonrasında model seçimi yapılması tavsiye ediliyor. Çelik kapı modelleri ve fiyatları pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Artan güvenlik özellikleri ile birlikte çelik kapı fiyatları da yükseliyor.

Derince Çelik Kapı Modelleri

Derince Çelik Kapı

Çelik Kapı Püf Noktaları.

Çelik kapı alma kararını hayatınız boyunca bir ya da iki kere vereceksiniz. Bu yüzden çok iyi araştırma yapmalı, sizi uzun yıllar güvende hissettirecek bir çelik kapı almalısınız.

Size en yakın çilingire danışın. Çelik kapıların teknik uzmanı çilingirlerdir ve sizi doğru çelik kapıyı alma konusunda yönlendirebilecek bilgi ve birikime sahiplerdir.

Çelik kapınızı uzun yıllardır bu işle uğraşan, kurumsal bir yapılanmaya sahip imalatçı şirketlerden veya bu şirketlerin yetkili bayilerinden alın. Çelik kapı aldığınız şirketin, satış sonrası tam ve sorunsuz destek verdiğinden emin olun. Merdivenaltı imalathanelerde yapılmış, ucuz çelik kapılar güvenliğinizi tehdit edebilir.

Alacağınız çelik kapıda, kapı ile kasa arasındaki boşluk 4-5 mm.’den fazla olmamalıdır. Boşluk daha fazla ise çelik kapının manivela ite açılması kolaylaşır. Bu küçük ayrıntının size büyük bir güvenlik sağlayacağını unutmayın.

Bir çelik kapıda kullanılan kilidin sağlam olması, kilidin oturacağı bölge de sağlamsa anlamlıdır. Örneğin temeli sağlam olmayan bir binanın, üzerine çıkılacak katlar ne kadar dayanıklı olursa olsun en ufak bir sarsıntıda yıkılma tehlikesi vardır. Çelik kapının temeli, kilidin oturacağı bölgedir. Kilit için yeterince dayanıklı bir bölge sunamayan çelik kapılar, en sağlam kilit kullanılsa bile kolayca açılır.

Ayrıca; hırsızlığa karşı anahtarın girdiği bölgenin erişilmezliği sağlanmalıdır. Çelik kapılarda bu bölgeyi koruyan bir rozet sistemi bulunur. Bu rozet sisteminin keski ile yerinden çıkarılmayacak sağlamlıkta olması gerekir. Her rozet sistemi bunu sağlayamaz, satın alacağınız firmadan bu rozet sistemi ile ilgili sizi tatmin edecek bilgi isteyin.

Tüm çelik kapıların güvenli olduğunu düşünmeyin, yüksek güvenlikli bir çelik kapı olmasını önemseyin.

Çelik kapı menteşesi ayarlanabilir olmalıdır. Bu özelliğe sahip çelik kapılar, içinde bulundukları binanın her türlü esnemesine ve zeminin oturmasına karşı kolayca ayarlanarak, eski haline getirilir. Kaynaklı sabit menteşeli çelik kapılar bu özelliğe sahip değildir.

Alacağınız çelik kapının kapanma kalitesi, kapının gerçek kalitesini gösterir. Yıllarca kullanacağınız çelik kapınız, parmağınızın ucuyla bile itseniz kolayca ve sessizce kapanmalıdır. Kilit karşılama sisteminin kalitesi size bu kolaylığı sunar. Hem rahat edersiniz hem de daha güvende olursunuz.

Çelik kapınızda çift contalama sistemi arayın. Bu sisteme sahip çelik kapılar sadece hırsızları değil; ses, sıcak, soğuk, toz ve haşeratları da içeri sokmaz. Size gerçekten mükemmel bir yalıtım sunarak rahatınızı sağlar.

Çelik kapı Çenedağ Çelik Kapı

Çelik kapı beton dolgu ile monte edilmelidir. Beton dolgunun maliyeti poliüretan dolguya göre pahalıdır ve montajı zordur, ancak sunduğu güvenlik üst seviyededir. Betonla çelik kapı bütünleşir, böylece çelik kapı kasasının esnemesi engellenmiş olur. Satın alacağınız firmadan bu esneme ile ilgili sizi tatmin edecek bilgi isteyin.

Dış cephe ile doğrudan temas edecek bir çelik kapı alacaksanız, alüminyum ve cam kaplamalı olanları tercih edebilirsiniz. Alüminyum ve cam dış ortam için en uygun kaplama maddeleridir; yağmur, korozyon ve güneş ışınlarından etkilenmez. Ayrıca uzun ömürlüdür, estetik görünüşleriyle evinize prestij katar.

Göz zevkinizin veya modanın zamanla değişeceğini ya da aynı çelik kapıyı görmekten sıkılacağınızı düşünerek, alacağınız çelik kapının modüler olmasına özen gösterin. Modüler çelik kapıların dış kaplamaları dilediğiniz zaman değiştirilebilir, böylece çelik kapıyı komple değiştirmeden; evinize herhangi bir zarar vermeden görünüşünü farklılaştırabilirsiniz.

İyi bir çelik kapının evinize sadece güvenlik değil, aynı zamanda estetik, değer ve prestij katacağını unutmayın. Güvenliğin yanında görselliğin de önemli olduğu bir gerçektir. Evinizin ilk görünen yeri dış kapınızdır ve dış kapınızın görünümü karakteriniz hakkında ipuçları verir.

Derince Çenedağ Çelik Kapı Hizmetleri

Çenedağ Çelik Kapı Fiyatları, Çenedağ Çelik Kapı Modelleri, Çenedağ Çelik Kapı Ustası, Çenedağ Çelik Kapı Satan Yerler, Çenedağ Çelik Kapıcı, Uygun Çenedağ Çelik Kapı, Çenedağ Çelik Kapı Tamiri, Derince Çelik Kapı, Kocaeli Çenedağ çelik kapı

Gebze bölgesinde Çelik Kapı ihtiyaçlarınız için Gebze Çelik Kapı web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çenedağ Mahallesi Caddeleri

Denizciler Caddesi Esentepe Caddesi Gaffar Okkan Caddesi Hafız Hasan Yılmaz Caddesi

Çenedağ Mahallesi Sokakları

2. Esentepe Sokak Akdeniz Sokak Akdere Sokak Alim Sokak Alpan Sokak Altıntaş Sokak Ardahan Sokak Arı Sokak Aslan Sokak Bahar Sokak Balta Sokak (Emniyet Sokak.) Barış Sokak Bayraktar Sokak (Esentepe Gç.) Beyza Sokak (Deniz Sokak.) Birol Sokak (Erol Sokak.) Çağlar Sokak (Gaffar Okkan Caddesi.) Cavit Sokak Çavuşoğlu Sokak (Sancak Sokak.) Çelebi Sokak Çeşme Sokak Cevizli Sokak Cihangir Sokak Çınarcık Sokak (Çınar Sokak.) Cüneyt Sokak Demir Sokak Dernek Sokak Dikmen Sokak Dilek Sokak Elbey Sokak (Er Sokak.) Elmalı Sokak Emir Sokak Emir Sokak (Nisan Bir Sokak.) Emniyet Sokak Ensar Sokak Erdal Sokak Ergin Sokak Erol Sokak Ertürk Sokak Ertürk Sokak (Yıldız Gç.) Esen Sokak Esenlik Sokak Fahrettin Mutaf Sokak Fırat Sokak Gazi Sokak Geçit Sokak (Barış Sokak.) Girne Sokak Gökkuşağı Sokak Gülsüm Sokak Gündoğdu Sokak Hakan Sokak Hülya Sokak Huzur Sokak İncir Sokak İzgi Sokak Kalem Sokak Kapadokya Sokak (Dilek Sokak.) Karakaş Sokak Kırım Sokak (Yılmaz Sokak.) Koç Yiğit Sokak Köknar Sokak Kolordu Sokak (Okul Sokak.) Korkmaz Sokak Köşe Sokak Köşk Sokak Küçük Sokak Kuzey Sokak Levent Sokak Meydan Sokak Muzaffer Sokak Nallı Sokak Nallı Sokak (Nail Sokak.) Nato Caddesi (Levent Sokak.) Nato Caddesi (Papatya Sokak.) Okul Sokak Öncü Sokak Özden Sokak Özer Sokak Pınar Sokak Sağlık Sokak Sakarya Sokak Sancak Sokak Sandal Sokak Sandalcı Sokak Sapmaz Sokak (Nail Sokak Gç.) Sarıtaş Sokak (Emniyet Sokak.) Şehit Nedim Küçük Sokak Serçe Sokak Şerife Sokak Şermin Sokak Susam Sokak Tekiner Sokak Teknik Sokak Tezel Sokak Tezler Sokak (Özden Sokak.) Tünel Sokak Turgay Sokak Turhan Sokak Umut Sokak Ünlü Sokak Vadi Sokak Vadi Sokak (Ardahan Sokak.) Yakamoz Sokak (Esentepe Caddesi.) Yüksel Sokak Yumak Sokak

0541 448 62 58

Derince Çelik Kapı

Derince ilçemizde ve civarında uygun fiyatlarla Çelik Kapı satış montaj ve tamirat işleri yapmaktayız.

Derince'nin çelik kapı tedarik, montaj ve tamirat firması

Günün her saatinde bizi arayabilir ya da whatsapp mesajı yollayarak gebze çelik kapı fiyatları ve modellerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz

0541 448 62 58

error: Content is protected !!